Konferenca e Javës Teknologjike TRN-TLV, një ngjarje jashtëzakonshme në Tiranë

Konferenca e shumëpritur e Javës Teknike TRN-TLV do të mbahet në Tiranë, 20-22 mars 2023


Nga Yaron Zhavi

Drejtues dhe profesionistë, kushtojini vëmendje!

Jemi të ngazëllyer të njoftojmë se konferenca e shumëpritur e Javës Teknologjike TRN-TLV është vetëm një javë larg! Konferenca do të mbahet në Tiranë, Shqipëri dhe premton të jetë një ngjarje jashtëzakonshme e mbushur me mundësi rrjetëzimi, prezantime që nxitin mendimin dhe diskutime të thella.

Ndërsa përgatitemi për këtë ngjarje, i inkurajojmë të gjithë pjesëmarrësit që të përfitojnë nga mundësitë e shumta për të #lidhur dhe angazhuar me bashkëmoshatarët e tyre nga e gjithë bota. Kjo konferencë është mundësia e përsosur për të zgjeruar njohuritë tuaja, për të fituar njohuri të reja dhe për të ndërtuar marrëdhënie të vlefshme.

Pra, shënoni kalendarët tuaj (20-22.3.2023) dhe paketoni valixhet, sepse konferenca TRN-TLV Tech Week është një ngjarje që nuk do të doni ta humbisni! Mezi presim t’ju shohim atje dhe të ndajmë këtë përvojë të jashtëzakonshme me të gjithë ju.

Mos harroni të përdorni hashtagun zyrtar #TRNTLV2023 kur ndani përvojat tuaja në mediat sociale. Le ta bëjmë #konferencën e këtij viti më të mirën deri më tani!

Regjistrimi: [email protected]

Bashkëpunimet e frytshme Shqipëri-Izrael, Spiropali pret ambasadoren Peleg

Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, pret ambasadoren e Izraelit në Shqipëri, Galit Peleg.

Izrael

Izrael-Shqipëri, bashkëpunim në fushën ekonomike dhe sigurinë kibernetike

Ministria e Jashtme të Izraelit reagon pas vizitës në Jeruzalem, të delegacionit nga Ministria e Jashtme të Shqipërisë.

Shqipëri

Veliaj: Tirana, Tel-Avivi i ardhshëm i Ballkanit në teknologji dhe inovacion!

Ditën e sotme ka nisur "Java e Teknologjisë Tirana-Tel Aviv", ku marin pjesë 88 kompani si dhe investitorë nga Izraeli.

Kosove

Kosova merr pjesë në Ekspozitën Ndërkombëtare të Turizmit në Tel Aviv

Republika e Kosovës po merr pjesë në Ekspozitën Ndërkombëtare të Turizmit në Tel Aviv të Shtetit të Izraelit

OPED

Izraelin dhe Kosovën e pret një ardhme e shkëlqyer bashkëpunimi ekonomik

Anëtar i kryesisë së Dhomës së Tregtisë së Izraelit dhe anëtar i bordit drejtues të Institutit të Eksporteve të Izraelit

Bota

“Nimrod Yaron Co.”, kompania izraelite në fushën e konsulencës tatimore hap degën e saj në Shqipëri

"Nimrod Yaron Albania", një urë lidhëse midis bizneseve izraelite dhe shqiptare. Ka filluar rekrutimi i stafit shqiptar.

Spyzone

Rrëfehet ish-shefi i Mossad, Yossi Cohen: Operacionet që mahnitën shërbimet inteligjente

Yossi Cohen jep detaje specifike të veprimeve të Mossad kundër programit bërthamor të Teheranit